CİLT BAKIMI

Neden Cilt Bakımı yaptırmalıyız?

Yüzünüz ruh halinizi, kişiliğinizi ve karakterinizi yansıtan en önemli yapı olmasının yanında genel sağlık durumunuz hakkında direkt olarak bilgi verir. Evde uygulanması gereken bakım dışında profesyonel bakımlara belirli zamanlarda cildin ihtiyacı vardır. Teknolojik değişmelerle birlikte vücudumuza içten ve dıştan belirli mineral ve vitaminleri yüklememiz gerekir. Sürekli bakım yardımı ile cilt sağlığımızı koruyabilir, stresi azaltabilir, enfeksiyonlara karşı savunmamızı güçlendirip, yaşlanmaya karşı koruyabiliriz.
Yüz güzelliği ve sağlığı iç sağlığımızın bir aynasıdır. Mevsimsel değişmeler tabiat ve fiziksel değişmeler sonucu cildimiz hemen etkilenir. Cildimiz vücutta bulunan en büyük organdır. Tüm diğer organlarımızı sarar, bu organın ana görevi dış etkenlere karşı koruyucu bir tabaka oluşturma yanında büyük bir depodur. Vücut tüm vitamin, mineral ve önemli elementleri cilt altında depolar, iç organlar da ihtiyaç duydukça bu organdan gerekli elementleri kendi yapımı için kullanır. Değişimler sonucu hava kirliliği, mevsim değişmeleri, hormonal değişmeler, aşırı stres, yaşam ve iş tarzı (bilgisayarlı ortamlar, televizyon, elektrikli aletler) sonucu vücut belirli bir stres ortamına girer, bu karşılaştığı stresi minimum zararla telafi etmek için ana rezervi olan cildimizden tüm vitamin ve faydalı elementleri karşılar, buna bağlı olarak ciltte bulunan rezerv zaman zaman azalır, ve cilt organımız savunmasız kalır. Yaş ilerledikçe bu kayıplar sonucu cilt çabuk yaşlanmaya, kurumaya başlar ve telafi edilmesi zor sonuçlar oluşur. Ayda bir yaptıracağımız cilt bakımı tüm bu sonuçlardan korunmamız sağlar.

 

GÖZ BAKIMI

Zamanı durduramıyorsanız, geri çevirin! EyeCell ile 10 Yıl geriye gidin. 

Yaşlılığın ilk belirtileri gözlerde başlar...

Salonumuzda yapılan göz bakım ürünü Eyecell; büyüme faktörlerinden, botanik kök hücre ekstratlarından ve biyo-peptidlerden üretilmiş olup, göz altı morluklarında, göz altı şişkinliklerinde ve kaz ayakları kırışıklarında çok etkili bir formüle sahiptir...

PEMBE BAKIM’da Genosys ürünleri ile yaptıracağınız bakımlar size çözüm olacaktır.